sobota 5. januára 2019

Nové kozmetické produkty

Vítam Vás pri prvom článku v roku 2019. Všetkým prajem úspešný štart do nového roka, aby ste ho prežili v zdraví a šťastí.  

V dnešnom článku Vám predstavím produkty, o ktoré sa rozrástla moja zbierka kozmetiky v poslednej dobe. 

 Sprchový gél a scrub na telo od Naturalis som si po prvom použití zamilovala. Produkty som dostala od najlepšej kamáratky ako vianočný darček. Vôňa je úžasná a ten scrub je proste bomba! Po jeho použití mám neskutočne hebkú pokožku, takže krém ani olej na telo už nepotrebujem.


Keďže niektoré kozmetické produkty nenosím domov z intráku každý týždeň, musela som si zaobstarať krém na tvár, ktorý ma bude čakať doma. V drogérii som našla sadu od Dermacol - Love my face. Z troch druhov som si vybrala práve tento ukľudňujúci krém pre mladú pleťs vôňou hrušky a melónu. 


Určite ste si všimli, že do DM-ky dorazili produkty značky Makeup Revolution. Veľmi sa mi páčila táto kontúrovacia paletka, ktorá obsahuje bronzér, rozjasňovač a lícenku. Nájdete ich v dvoch verziach. Rozjasňovač je fantastický, no všetko samo o sebe krásne pigmentuje. 


 Od značky EOS som už jeden krém na ruky mala a nevedela som si ho vynachváliť. Vyhovuje mi spratné balenie a to, že sa krém veľmi rýchlo vpije, takže nemám po použití dlho mastné ruky. 


Maybelline prišlo na trh s novou kolekciou rúžov - Make For All. Môj je v odtieni Pink for me a od prvého použitia sa stal mojim favoritom a nosím ho naozaj často. Podľa mojej mladšej sestry vonia ako trdelník :)) 


Poznáte niektorý zo spomínaných produktov? Ktorý kozmetický výrobok je v zimnom období Váš najobľúbenejší? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári. 

Prajem pekný zvyšok víkendu. 
S pozdravom, Sima

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára