streda 4. júla 2018

June Favorites - 2018

Ahojte dievčatá! V dnešnom článku Vám predstavím produkty, ktoré som si v mesiaci jún obľúbila a využívala ich dosť často. Prajem príjemné čítanie.

BB Cream od Garnier
Akonáhle sa začne leto, make-up mením za bb cream. Inak tomu nebolo ani tento rok a som rada, že som siahla práve po tomto od Garnier. Je ľahučký, pekne vonia a napriek tomu, že je to bb cream, veľmi dobre zakryje všetky nedokonalosti. 

Rozjasňovač od Maybelline
Rozjasňovač od Maybelline z kolekcie Gigi Hadid mám dlhšie, ale práve teraz som ho začala využívať kúsok viac. Je to môj prvý tekutý rozjasňovač, ale musím Vám povedať, že som s ním nadmieru spokojná. Mrzí ma, že táto kolekcia nie je dostupná v našich drogériách, pretože viaceré produkty zo spomínanej kolekcie mi padli do oka.NYX lícenka - odtieň Ladylike
Lícenku od značky NYX som dostala pred rokom od mojej kamarátky a už na prvý pohľad som si ju zamilovala. Odvtedy je mojim favoritom každý mesiac. Vyzerá veľmi prirodzene a vydrží celý deň. 
Špirála od Yves Rocher
Špirálu na oči Sexy Pulp od Yves Rocher som dostala pri registrácii ešte niekedy v zime. Otvorila som ju až teraz a neviem si ju vynachváliť. Vytvorí úžasný objem a nakonci dňa nemám čierne fľaky pod očami. Na očiach pôsobí naozaj veľmi pekne.Pantene šampón
Produkty značky Pantene som vyskúšala prvýkrát tento rok. Priznám sa, že dôvod, pre ktorý som si produkty tejto značky kúpila bola moja obľúbená ruská krasokorčuliarka Evgenia Medvedeva, ktorá robila reklamu pre Pantene. Vyskúšala som už tri rôzne šampóny a všetky boli úžasné. Nádherne voňajú, vlasy sa nemastnia a rýchlo sa rozčešú aj bez prípravkov na rozčesávanie.


Sprchový gél značky Fa
Pri poslednej návšteve drogérie som sa rozhodla, že vyskúšam nové sprchové gély od Fa a zaujal ma práve FIJI dream s melónovou vôňou. Musím Vám povedať, že je ideálny na leto a určite stojí za vyskúšanie :)


Ktoré produkty ste si v poslednej dobe obľúbili? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári :)

S pozdravom Sima.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára