štvrtok 17. augusta 2017

Victoria Van Tiem: Láska ako z filmu

Zdravím Vás dievčatá. Prázdniny nám ponúkajú viac času na oddych a preto som si konečne mohla vychutnávať letné čítanie. Moji milí kamaráti z internetového kníhkupectva megaknihy.sk  mi zaslali ideálnu knihu na spestrenie voľných večerov. 


Trvalo mi dlhšie vybrať si jednu knihu, pretože ponuka spomínaného kníhkupectva je široká. Nájdete tu romány každého druhu, fantasy knihy a dokonca aj horory. Milovníci varenia si tiež prídu na svoje, keďže na výber sú aj knihy z kategórie zdravie, diéty a kuchárky. Po zvažovaní som sa rozhodla pre knihu od spisovateľky Victorie Van Tiem, ktorá nesie názov Láska ako z filmu.

Oficiálny obsah
Ak máte radi romantické komédie, pripravte si pukance, sadnite na gauč a užite si tento príjemný a zábavný román! 
Kenzi Shawová je presvedčená, že svoje životné plány má pod kontrolou: buduje si kariéru ako kreatívna riaditeľka, plánuje rozprávkovú svadbu s fešným snúbencom Bradleym a v krásnom dome mieni vychovávať svoje budúce deti. Keď sa zrazu objaví Kenzin bývalý priateľ Shane, ktorý jej na vysokej škole zlomil srdce, jej život sa postupne začína odkláňať od pôvodného scenára. Shane sa usiluje Kenzi získať tým, že jej navrhne, aby s ním prežila okamihy z ich obľúbených romantických komédií. Žiada ju, aby mu opäť verila. Zmenil sa však? Shanova nezvyčajná požiadavka nielenže obráti jej osobný život naruby, ešte aj hrozí, že príde o prácu. Má riskovať svoj bezpečne naplánovaný život pre lákavú, no neistú možnosť viesť šťastný život ako z filmu?


Moje dojmy
Priznávam sa, že som veľkou fanúšičkou romantických filmov a knižných príbehov. Keď som uvidela názov knihy, prečítala som si stručný obsah a dala na radu mojej najlepšej kamarátky, ktorá už mala túto knižku prečítanú, nemohla som odolať a môj výber bol teda jasný. Kniha sa mi veľmi dobre čítala a zhltla som ju za pár dní. V "Láske ako z filmu" sú spomínané romantické filmy, ktoré mám nesmierne rada. Medzi ne patrí napríklad Pretty Woman, Hriešny tanec či 27 šiat. V knihe sa spomína množstvo úžasných filmov a filmov, ktoré som nevidela a určite si ich pozriem. Som nesmierne spokojná s výberom recenzného výtlačku a táto milá kniha má čestné miesto v mojej menšej osobnej knižnici. Ak si dušou romantička, určite neváhaj a prečítaj si ju, pretože stojí za to. 

Si fanúšičkou romantických príbehov? Ktorá kniha s touto tematikou je tvoja najobľúbenejšia? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári. Rada si totiž prečítam ďalšiu love story. 

Prajem Vám príjemný zvyšok týždňa :)
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára