piatok 11. augusta 2017

Môj prvý lak od Essie

Ahojte! V Chorvátsku som si kúpila môj prvý lak na nechty značky Essie, o ktorom Vám porozprávam  v dnešnom článku. Musím sa priznať, že po Essie lakoch som dlho pokukovala. K jeho kúpe ma viedli skvelé recenzie a široká ponuka. 

Na výber bolo neskutočne veľa odtieňov a každý jeden lak mal krásnu a zaujímavú farbu. Mne však najviac učaroval ružový v odtieni "cute as a button." Je to taká svieža ružová farba, ktorá je ideálna na letné dni a veľmi pekne oživí Vaše nechty. S krytím som spokojná a tak ako aj pri iných lakoch, aj pri tomto nanášam dve vrstvy a na záver aplikujem bezfarebný nadlak.


Lak sa dobre aplikuje, keďže štetec je hrubší, čo mne vyhovuje. A tá výdrž... neskutočná! Mne vydržal lak na nechtoch osem dní bez poškodenia, čo sa mi ešte pri žiadnom laku nestalo. Prežil aj domáce práce, ako čistenie kúpelne či umývanie riadu. 


Čo sa týka ceny... Určite veľa z Vás vie, že tieto laky sú drahšie oproti tým, ktoré si bežne kupujeme v drogériách. Lak stál okolo 8-9€. Musím Vám však povedať, že jeho kúpu neľutujem. Ak budem mať najbližšie možnosť kúpiť si ďalší Essie lak, určite tak spravím. 

(takto vyzerali moje nechty štvrtý deň po nanesení laku)

Zo spomínaného Essie laku som doteraz unesená a má čestné miesto v mojej zbierke :)

Máte obľúbenú značku lakov na nechty? Aké farby lakov máte najradšej? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Prajem Vám skvelý piatok a ešte lepší víkend.
xoxo, Sima ♥

1 komentár: