pondelok 26. júna 2017

June Favorites - 2017

Ahojte dievčatá. Konečne tu máme jún, s ktorým sa nám neodmysliteľne spája koniec školského roka a s ním prichádzajúce prázdniny. Po desiatich mesiacoch učenia si môžeme konečne vydýchnuť a naplno si užiť dva mesiace voľna. 

Po dlhej dobe vám v článku predstavím júnových favoritov, čiže produkty, ktoré som v mesiaci jún využívala najčastejšie :)


Krém na nohy - Summer Fresh - Oriflame
Určite mi dáte za pravdu, že obzvlášť v lete chce mať každá z nás pekné chodidlá. Krémy na nohy od Oriflame zbožňujem a práve preto som si musela zaobstarať aj jeden z letnej edície. Príjemná vôňa a skvelá hydratácia sú dokonalou kombináciou :)

Maska na tvár - Oriflame
Počas teplých letných dní sa snažím maľovať čo najmenej a preto ma môžete kedykoľvek zastihnúť nenalíčenú. Hneď ako prídem zo školy sa odmaľujem a cez víkend sa make-upu vyhýbam. Myslím si, že pre pokožku je dôležité aby mohla dýchať. Raz týždenne aplikujem hĺbkovo čistiacu pleťovú masku, ktorá moju pleť zjemní a zhydratuje. 

Peeling na tvár - Oriflame
Ďalší produkt, ktorý som si zamilovala od značky Oriflame, je peeling na tvár s vôňou kokosu. Ako som už spomínala, starostlivosť o pleť je dôležitá a práve preto spomínaný peeling radím medzi júnových favoritov.Krémový deodorant - Garnier
Rozhodla som sa vyskúšať krémový deodrant a musím vám povedať, že so svojím výberom som nadmieru spokojná. Deodorant ma príjemnú vôňu, skvelú výdrž a dobre sa aplikuje - krém si viete vytlačiť podľa potreby. 


Šampón proti lupinám - Oriflame
 V júni u mňa zabodovala značka Oriflame, keďže aj prírodný šampón na vlasy u mňa zanechal dobrý dojem. Za veľkú výhodu pokladám, že sa dobre pení a vôbec si ho nemusíte dať veľa.

Sprchový gél - Yves Rocher
Sprchové gély od Yves Rocher sú božské a tento nie je výnimkou ♥


Bethany Mota - Make Your Mind Up
Bethany Mota je už dlho mojou obľúbenou youtuberkou a z toho dôvodu kniha Make Your Mind Up nemôže chýbať v mojej zbierke. V knihe nájdete rôzne kozmetické rady a tipy, recepty a taktiež sa môžete dozvedieť niečo o živote Bethany. Máte aj vy nejakých júnových favoritov? Chceli by ste podrobnejšiu recenziu na knihu Make Your Mind Up? Budem rada, ak mi Vaše odpovede zanecháte v komentári. Taktiež sa so mnou môžete podeliť o vaše plány na prázdniny.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára