nedeľa 5. februára 2017

Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní 2017 - Ostrava

Ahojte! Som nesmierne rada, že Vám konečne môžem opísať jeden z najkrajších zážitkov v mojom živote. 26. januára som spolu s rodičmi a mladšou sestrou navštívila Ostravu, pri príležitosti Majstrovstiev Európy v krasokorčuľovaní.

Krasokorčuľovanie je šport, ktorý neskutočne obdivujem a práve preto som nadšená, že som mohla byť súčasťou takejto udalosti. 

Z domu sme vyrazili o šiestej ráno a do Ostravy sme prišli pred jedenástou. Ešte pred začiatkom sme navštívili obchodné centrum, kde sme si dali kávu a oddýchli si od pomerne dlhej cesty. 

 O 12:00 sa začali krátke tance tanečných párov. Do Ostravar arény sme došli približne pätnásť minút pred začiatkom. Musím povedať, že všetko išlo veľmi rýchlo. Bezpečnostná kontrola, vstup do arény... Pocit, keď som prvýkrát uvidela ľadovú plochu, na ktorej sa malo všetko odohrávať je neopísateľný. Deň predtým som pozerala prenos doma v obývačke a teraz som toho bola súčasťou.
Krátke tance trvali od dvanástej do pol piatej. Keď poviem, že sme tam strávili 4 a pol hodiny zdá sa to neskutočne dlho, ale prešlo to neuveriteľne rýchlo. Vidieť našich reprezentantov bol krásny zážitok a som veľmi rada, že veľkú podporu dávali najavo aj bratia Česi. Úplne najkrajším okamihom bolo pre mňa vidieť aktuálnych majstrov sveta a teraz už aj trojnásobných majstrov Európy, reprezentantov Francúzska, Gabriellu Papadakis a Guillauma Cizerona. Po ich tanci som mala na tele zimomriavky ♥


Po skončení tanečných párov sme mali opäť menšie voľno a o 19:00 začínali voľné jazdy športových dvojíc. Aj napriek tomu, že sme v spomínanej kategórii nemali reprezentantov to bolo viac než úžasné. Našli sa tu naši favoriti, ktorých sme radi na ľadovej ploche uvideli a povzbudzovali ich. Večer bola atmosféra v aréne o niečo lepšia, keďže publikum bolo skoro plné. 


Na 26. január 2017 budem mať dokonca života plno krásnych spomienok, pretože sa splnil jeden z mojich snov ♥

Fotky nájdete aj na mojom INSTAGRAME 

Ste vášnivým fanúšikom nejakého športu? Zúčastnili ste sa na veľkej športovej udalosti? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Prajem Vám úspešný štart do nového týždňa.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára