piatok 26. augusta 2016

Prázdninové TOP úlovky - 2016

Ahojte baby. Hovorí sa mi to síce ťažko, ale prázdniny sa blížia ku koncu a onedlho opäť zasadneme do školských lavíc. V dnešnom článku Vám ukážem moje prázdninové úlovky, z ktorých mám najväčšiu radosť :)

Šampón na vlasy Precious s arganovým olejom som si už po prvom použití zamilovala. Vlasy po ňom neskutočne dobre voňajú, majú krásny lesk a zanecháva ich naozaj hebké.

Suché šampóny od Batiste Vám už asi predstavovať nemusím. Tento je môj druhý a som s ním rovnako spokojná.


Multifunkčný krém od Oriflame môžete použiť na telo, tvár či ruky. Je to super, keď niekam cestujete, pretože si nemusíte vziať milión krémov, ale postačí Vám jeden s krásnou vôňou melónu. 

Telové mlieko od Victoria's Secret s najdokonalejšou vôňou na svete ♥ Nielenže skvelo vonia, ale aj hydratuje Vašu pokožku. 


Ak máte zničené nechty tak sérum od Oriflame je skvelou voľbou.


Parfumovaná voda Marc Jacobs Honey mi spravila najväčšiu radosť. Je to jedna z najkrajších voňaviek akú som kedy mala. Vyhovuje mi, že je menšia - 30 ml, pretože sa mi zmestí do každej kabelky. Zaobstarali ste si cez prázdniny nejaké výrobky, ktoré ste si v letných mesiacoch zamilovali? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Prajem Vám skvelý piatkový večer a víkend.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára