nedeľa 29. mája 2016

Recenzia - Maybelline: SuperStay Better Skin

Ahojte dievčatá. V dnešnej recenzii Vám predstavím púder SuperStay Better Skin od Maybelline.


Denné líčenie si bez púdru neviem predstaviť a práve preto si na jeho výbere dávam záležať. Predtým som mala púder od Maybelline a bola som s ním nadmieru spokojná. Taktiež make-up z edície Better Skin je úžasný a preto je môj nový púder rovnakej značky.

Balenie - Som nesmierne rada, že obsahuje zrkadlo. V balení sa taktiež nachádza hubka, ktorú som ešte nevyskúšala, pretože na aplikáciu používam štetec. Avšak beriem to ako výhodu, pretože keď si ho budem brať so sebou so štetcom si nemusím robiť starosti.

Výdrž - Super, super, super. Púder vydrží naozaj dlho a moja pleť je po celú dobu dokonale matná. 

Všetko ostatné - Veľmi dobre sa nanáša a aplikuje, pekne zafixuje make-up. Na výber máte zo štyroch odtieňov, ja osobne mám ten najsvetlejší. 


Musím sa priznať, že je to zatiaľ najlepší púder aký som kedy mala. Som nadmieru spokojná s výdržou, tým ako zafixuje make-up a udrží moju pleť matnú.

Máte skúsenosť s púdrom SuperStay Better Skin? Ktorý púder je Váš obľúbený? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Prajem Vám príjemný zvyšok víkendu.
xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

  1. Na tento púder som čítala už veľa recenzií, môj púder som už takmer vypotrebovala, takže asi najbližšie siahnem po tomto:)

    Saja Frey blog

    OdpovedaťOdstrániť