sobota 23. januára 2016

Recenzia - Revlon: Lash Potion

Ahojte a zároveň vitajte pri dnešnej recenzii. Teším sa, že Vám môžem po náročnom týždni v škole (písomky, písomky a písomky) porozprávať o maskare Lash Potion od značky Revlon. Dúfam, že sa Vám článok bude páčiť. 


Zistila som, že špirála, ktorú som používala dlhší čas, kúpila som si ju viackrát, začala robiť zle mojim očiam. Je to zaujímavé, pretože donedávna som s ňou žiaden problém nemala. Musela som sa zmieriť s tým, že moju obľúbenú špirálu bude musieť nahradiť iná. Neviem ako vy, ale ja mám vždy v mojej kozmetickej zbierke len jednu maskaru. Práve preto bola kúpa novej nevyhnutná. 

Nedávno sa k nám dostala kozmetická značka Revlon. Ak sa zaujímate o svet kozmetiky, určite je Vám názov značky povedomý. Miesto nákupu mojej špirály sa stala parfuméria Fann. Keďže od Revlon mám pár produktov a som s nimi spokojná, rozhodla som sa, že môj najnovší produkt - špirála bude práve tejto značky. Obávala som sa toho, že sa zopakuje skúsenosť s predchádzajúcou maskarou a jediné čo mi ostane bude prázdne miesto v peňaženke.

Po rozhovore s milou paňou, ktorá stála za pultíkom a ochotne mi ukazovala rôzne druhy som sa rozhodla, že práve Lash Potion pribudne do mojej kozmetickej taštičky. 


Vzhľad - Viem, že je to najmenej podstatná vec, ale mne sa veľmi páči farebnosť balenia. Musíte uznať, že špirála "Revlonka" (kúsok smiešny názov, ale páči sa mi) vyzerá naozaj pekne. To, že s otváraním nie je žiaden problém beriem ako samozrejmosť. 

Objem a doba od otvorenia - V tube sa nachádza 10 ml maskary. Od Vášho prvého otvorenia by mala vydržať 6 mesiacov. Nákup v parfumérii beriem ako výhodu v tom, že špirála je zabalená do priesvitného obalu a nikto ju pred Vami nemohol otvoriť (čo Vám v drogérii nikto nemôže zaručiť)

Farba - Na výber máte dva odtiene ako to už zvyčajne býva - hnedá a čierna farba. Moja je čierna, čo napovie aj názov odtieňu - 001 Blackest Black

Kefka - Pre niekoho podstatná a pre niekoho zbytočná vec. Ja patrím do tej druhej skupiny. Kefka je normálna, čo znamená, že nie silikónová :) 

Výdrž a všetko ostatné - Teraz sa dostávam k tej najpodstatnejšej veci. Pre mňa je vždy najdôležitejšie, aby špirála po dlhšej dobe neopadávala a nerozmazávala sa. Lash Potion je určená na objem a predĺženie rias. Obidve funkcie plní na jednotku. Musím Vám povedať, že aj po poobedňajšom hodinovom hraní bedmintonu mi nevytvorila pod očami čierne fľaky a vôbec sa nerozmazala. Vyzerala presne tak dobre, ako keď som si ju ráno pri chystaní do školy nanášala. Týmto si maskara od Revlon získala moje srdce. Ak sa pýtate na cenu, tak v parfumérii ju nájdete za 10,50€. Ktorá maskara je Vaša najobľúbenejšia? Mali ste s nejakou podobný problém ako ja? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Užívajte si víkend.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára