utorok 5. januára 2016

December Favorites - 2015

Zdravím Vás. Dnes sa v článku vrátime do roku 2015. Na blogu už dlho neboli mesační favoriti, no práve dnes to napravím a ukážem Vás, ktoré veci boli v mesiaci december mojimi obľúbenými. 


Krém na ruky - EOS

Moje ruky sú dosť citlivé na zimu, a práve preto musím mať cez tieto chladné dni vždy dobrý krém. Krém na ruky od EOS - Berry Blossom je určite jeden z najlepších, ktorý som kedy mala. Nemusíte si ho dať veľa, rýchlo sa vstrebe, príjemné vonia a skvelo hydratuje. Mám pre Vás dobrú správu. Ako už iste viete, v drogériách DM predávajú balzamy tejto značky. Čoskoro sa však do DM-ky dostanú aj krémy ♥


Balzam na pery - EOS
Nie len ružový krém, ale aj balzam Blueberry Açaí sa stal mojim favoritom. Recenziu na obidva produkty nájdete TU!


Paletka očných tieňov - Maybelline
Po tejto paletke som už dlhší čas pokukovala a konečne ju mám doma. Produkty značky Maybelline zbožňujem a ani 12 očných tieňov nie sú výnimkou. Skvelá výdrž a pigmentácia :) 


BB krém - Rimmel
BB krém značky Rimmel mám už doma dlhšiu dobu no v mesiaci december som ho používala najčastejšie. Až teraz som si uvedomila ako úžasne kryje :)


Krém na tvár - Balea
Na moju mastnú pleť si kupujem zmatňujúce krémy. Pri vyberaní krému v drogérii som natrafila práve na tento a rozhodla som sa, že mu dám šancu. Od tej doby si ho neviem vynachváliť. Stál necelé 3€ a je to najlepší krém na mastnú pleť, ktorý som doposiaľ mohla vyskúšať :)


Chceli by ste na niektoré produkty recenziu? Ktoré kozmetické, ale aj nekozmetické vecičky sa stali Vašimi favoritmi v decembri? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári :)

xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára