sobota 19. decembra 2015

Vianočná atmosféra

Zdravím Vás. Tie dni idú tak rýchlo, že som si ani nestihla uvedomiť, ako málo pridávam články.
Do Vianoc nám ostáva už len pár dní a práve preto som si pre Vás pripravila vianočný článok, ktorý sa týka práve čara týchto sviatkov. 

Neviem ako vy, ale ja zbožňujem atmosféru Vianoc. Nevadí mi zhon, stres z nakupovania darčekov... Ja si to užívam, pretože tak nádherné dni ako sú tie vianočné, zažívame len raz do roka.
Prinášam Vám pár tipov, ako si navodiť tú správnu atmosféru a užívať si dni Vianoc.

1. Oživte si pečenie
Máte už dosť pečenia zákuskov či zdobenia perníkov? Dúfam, že Vaša odpoveď je nie :D Nechcem Vás od tejto tradície odradiť, ale spríjemniť ju. Pečte, zdobte a vykrajujte s tými najlepšími vianočnými pesničkami. U mňa vyhráva aplikácia Spotify, vďaka ktorej si prídete na svoje :)


2. Kúpeľ s vôňou Vianoc
Áno, čítate správne. Spravte si príjemný relax a oddýchnite si od studeného počasia vonku. S penou do kúpeľa od Oriflame Vám to pôjde ľahko.


3. Čas na film
Skráťte si čas čakaním na Ježiška pozeraním nezabudnuteľných vianočných filmov. Pár tipov nájdete TU!  Ak sa Vám chce ísť do kina, tak určite zájdite na film Chaos na Vianoce :) 


4. Sviečky, sviečky, sviečky
Rozvoňte si Vašu izbu príjemnou vôňou. V obchodoch nájdete na výber širokú škálu skvelých vonných sviečok.


5. Knihy, seriálové maratóny
Teraz je ten najlepší čas na zababušenie sa do deky s teplým čajom. Vytiahnite Vašu obľúbenú knižku, alebo zájdite do knižnice či do kníhkupectva po novú. Poprípade si pozrite Váš obľúbený seriál. Ja sa chystám pozerať Gossip Girl (opäť) ♥


Tešíte sa na Vianoce? Čo máte na nich najradšej? 
Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Idem sa vrhnúť do zdobenia perníkov a Vám prajem príjemný zvyšok víkendu.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára