piatok 6. novembra 2015

Jesenné prázdniny 2015

Ahojte. Konečne je piatok a ja som sa dostala k blogu. Jesenné prázdniny boli pred týždňom a ja som rada, že Vám poviem ako prebiehali. 

Cez jesenné prázdniny som navštívila naše hlavné mesto. Veľmi ma teší, že som sa mohla ísť pozrieť na výstavu Titanic. Fotky však k článku nepridám, pretože nie sú v najlepšie kvalite, ale môžete si niektoré pozrieť na mojom Instagrame. Ja som z nej doteraz nadšená. Bolo to krásne spravené a dozvedela som sa zaujímavé informácie. Na začiatku prehliadky som dostala cestovný lístok, ktorý patril pasažierke Titanicu. Na konci prehliadky boli tabule s menami cestujúcich, kde sa môžete dozvedieť, či Vaša osoba prežila alebo nie. Veľmi mi zdvihlo náladu, keď som sa dozvedela, že práve tá moja prežila. Bol to taký milý pocit ♥ Ak máte možnosť navštíviť výstavu, tak určite neváhajte.

V Bratislave som navštívila moju rodinu. Samozrejme, že sme sa mali super. Veď čas prežitý s rodinou je ten najkrajší :) 

Aký by to bol výlet bez nákupov?! Pofotila som Vám hlavne kozmetické výroby a nie oblečenie. 

Z tohto laku mám najväčšiu radosť. O značke Revlon som počula a čítala som na ňu samé chvály. Skoro som onemela, keď som v parfumérii Fann zbadala stojan značky Revlon. Lak odtieňu Bubbly má prekrásnu farbu. Mrzí ma, že na fotke to tak vidieť nie je. 


O vlasy sa treba starať a preto sa neviem zaobísť bez vlasového oleja. 


V Yves Rocher nájdete tento skvelý odličovač, ktorý je zároveň tonikum. 


Nie kozmetický výrobok, ale týmito gumičkami do vlasov som sa proste musela pochváliť :D


Pred dvoma rokmi som robila rozhovor s herečkou Máriou Havranovou. Možno si ju pamätáte zo seriálu Pod povrchom, teraz hrá Táňu v seriáli Kukučka. Nikdy sme sa však osobne nestretli. Na vlakovej stanici v Bratislave som ju náhodou zazrela a oslovila ju. Bolo to veľmi milé zakončenie výletu (rozhovor nájdete TU!)


Ako ste prázdninovali vy? Chceli by ste recenziu na nejaký výrobok? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

xoxo, Sima ♥

4 komentáre:

  1. Ten Revlon lak má ozaj krásnu farbu, musím skočiť do Fann omkrnúť, i keď teda doma už jeden lak od Revlonu mám, konkrétne nádherný zlatý odtieň. Avšak tá výdrž je teda mizerná. Neviem ako tebe, ale mne na nechtoch vydrží tak 2, max. 3 dni a potom sa začne lúpať.. Čakala by som, že tak drahý lak toho znesie viac. Zatiaľ najlepšiu skúsenosť čo sa týka výdrže mám s lakmi Eveline a Miss Sporty. Tie držia ako pribité :-D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mne naopak tento drží už piaty deň a to som nepoužila ani nadlak :) Ďakujem za komentár ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  3. tie gumičkyy <3 pozývam ta na moj blog :)

    OdpovedaťOdstrániť