sobota 24. októbra 2015

Seriálové tipy #2

Ahojte. Po dlhšej dobe som si konečne našla čas na nový článok. Ak ste pravidelnými čitateľmi môjho blogu tak viete, že som závislá na seriáloch. V júni som písala článok o seriálových tipoch (čítaj TU!) a myslím si, že viacerým sa páčil. Práve preto som sa rozhodla, že Vám dnes prinesiem ďalšie tipy na seriály, ktoré obľubujem. 

The Originals
Ja ako veľká milovníčka seriálu The Vampire Diaries pravidelne sledujem aj The Originals. Žánrovo je to veľmi podobné TVD, ale tu sa to viac týka rodiny než nejakých párikov. Zvyknem mať také obdobie, že TO sa mi páči oveľa viac ako Upírske. Ak ste milovníkom fantasy určite si nájdite čas a pozrite si aspoň jednu epizódu. Len tak mimochodom, prízvuk Josepha Morgana si zamilujete ♥


Young & Hungry
Lily zo seriálu Hannah Montana je hlavnou postavou zábavného sitkomu. Tu však stvárňujeme osobnú kuchárku Gabi. Na seriál som natrafila úplnou náhodou. Ani neviem ako ho opísať. Je to taká typická americká blbosť, ktorá ma dokáže rozosmiať :D Mne osobne vyhovuje aj to, že každý diel má len dvadsať minút, ktoré k pobaveniu stačia. 


Good Witch
 Good Witch som začala pozerať len nedávno. Podľa úvodnej fotky som si myslela, že bude určený pre menšie deti. Obavy sa však nenaplnili. Seriál má taký magický nádych, čo mňa ňom práve baví ;)


Life Unexpected
Možno si spomínate na tento seriál, pretože ho pred pár rokmi vysielala televízia JOJ pod názvom Život je zmena. Ja som si ho veľmi obľúbila a asi so ho pozriem ešte raz :)


Aké seriály pozeráte vy? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil a užite si víkend.
xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

  1. Ja som momentálne začala pozerať Screen Queens a ma to neskutočne baví :D Inak The Originals ma už prestali nejak brať. :D

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Aj ja rozmýšľam, že začnem pozerať Screen Queens... Veľa som o tomto seriáli počula :)

      Odstrániť