pondelok 5. októbra 2015

Recenzia - Bath & Body Works: Antibakteriálne gély na ruky

Zdravím Vás dievčatá.  V dnešnom článku Vám predstavím tri antibakteriálne gély na ruky od značky Bath & Body Works. Chcela by som sa poďakovať e-shopu eosbalm.cz, ktorý mi tieto gély poskytol k recenzii. Určite navštívte ich stránku, pretože na naj nájdete skvelé produkty s ešte lepšou cenou! ♥

Myslím si, že veľa z vás pozná túto značku. Keď idem do mesta, kina, proste všade si do kabelky vkladám antibakteriálny gél na ruky. Práve po týchto som už dlhšiu dobu pokukovala, keďže som sa na ne čítala samé pozitívne recenzie a videla som ich v mnohých videách zahraničných youtuberiek. 

Balenie je z plastu. Drobná fľaštička obsahuje 29 ml gélu. Som rada, že balenie je maličké, pretože sa mi všade zmestí a nezaberá veľa miesta. Ani jeden z týchto malých zázrakov mi po aplikácií nevysušuje ruky, čo je veľké plus. Gél je mierne tekutý a obsahuje také maličké guľôčky, ktoré určite poznáte z rôznych sprchových gélov... 
Gély mám v troch vôniach: fresh strawberries, georgia peach a honolulu sun 


Fresh Strawberries
Neskutočne úžasná vôňa, ktorá zapríčiní, že mám hneď chuť na jahody ♥


Georgia Peach
Gél, ktorý Vám zanechá krásnu vôňu broskýň na Vašich rukách :)

Honululu Sun
Hneď ako som si ho aplikovala na ruky sa mi vynorili spomienky na letnú dovolenku v Chorvátsku ♥


Ani neviem čo by som Vám k nim viac povedala. Najradšej mám na nich práve tú vôňu. Každá z nich je niečím výnimočná. Ak ste o nich uvažovali, tak určite neváhajte a minimálne jeden si zaobstarajte zo stránky eosbalm.cz, kde ich nájdete už od 2,50€, čo je podľa mňa skvelá cena! 

Pevne dúfam, že ste s dnešným príspevkom spokojní.
Prajem Vám pekný týždeň.

xoxo, Sima ♥

3 komentáre:

  1. Odpovede
    1. Určite treba vyskúšať :)) Ďakujem za komentár ♥

      Odstrániť
  2. Antibaktrrialne vecicky mám veľmi rada. Momentálne sa mi moj ale.minul tak mám vlhcene utierky, bez kt. Sa moja školská taška nezaobíde. A samozrejme kabelka či taška pri dlhších častiach tiež.

    OdpovedaťOdstrániť