streda 19. augusta 2015

Random post: V plavkách v jaskyni

Zdravím Vás všetkých pri dnešnom článku. Random posty sú jedny z mojich najobľúbenejších a práve preto ma teší, že sa dnes s Vami môžem o jeden podeliť. Posledné dni sa počasie dosť zmenilo, čo mne osobne nevadí. Včera sme sa s rodinou vybrali kúpať. Samozrejme, že počasie nebolo ideálne. Dážď, zima a kúpalisko k sebe nejako nejdú. No prvýkrát sme sa boli okúpať v jaskyni. Jednalo sa o kúpalisko Tapolca v neďalekom Maďarsku, konkrétne v meste Miskolc.

Nápad poďme sa kúpať do jaskyne znie úžasne. Musím Vám povedať, že to bolo vážne krásne a bol to veľký zážitok. Predsa len na výlety do jaskýň chodíme poriadne oblečený, v teniskách aby nám náhodou nebola zima. Tu ste však v plavkách.


Ak by ste sa náhodou do tohto komplexu vybrali okúpať, nájdete tu aj vonkajšie bazény. Tie však pofotené nemám, keďže bolo chladnejšie a hneď ako som vyšla vonku utekala som do bazénov s teplou vodou, hah. Dosť mi však prekážalo, že všade bolo neskutočne veľa ľudí. Myslím tým, vážne veľa ľudí. Podľa mňa to nie je ideálne kúpalisko na šantenie a plávanie. Skôr si tu oddýchnete a nájdete relax. Určite to však treba vyskúšať, pretože vidieť jaskyňu týmto spôsobom má svoje čaro.
Cestou domov sme si zašli ešte na kávu. Treba predsa dobiť energiu ♥


Posledná zastávka u našich susedov bola v obchode Müller. Mala som chuť nasťahovať sa tam a nikdy neodísť :D Rozmýšľam, že som sa Vám ešte nikdy nepochválila ako strašne zbožňujem OREO. Prečo u nás nemôžu predávať túto pochutinu v mini verzii?! Po zjedení mi došlo, že som si pravdepodobne mala kúpiť celý kartón do zásoby :D


Takže takto som strávila včerajší upršaný deň. Ako využívate tieto prázdninové dni vy? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Môžete ma sledovať na: INSTAGRAM (klik TU!)
FACEBOOK (klik TU!)

xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

  1. Jeee, na tomto kúpalisku som bola pred pár rokmi s priateľom.. Je to tam super a krásne.. V morskom prúde sme sa bláznili ako malé deti, vôbec nevadí, že máme obaja už 24 rokov.. :-D

    OdpovedaťOdstrániť