streda 17. júna 2015

Recenzia - Produkty značky EOS

Ahojte a zároveň vitajte pri dnešnom článku. Na písanie tohto článku som sa neskutočne tešila. Dnes Vám predstavím dva produkty značky EOS - evolution of smooth.


Produkty k tejto recenzii mi poskytol e-shop eosbalzam.sk Veľmi pekne im za to ďakujem. Dodanie bolo vážne rýchle - dva dni. Vzhľadom na to, že som mala včera sweet 16 beriem to aj ako milý darček k narodeninám, hah. S balením som taktiež spokojná. Produkty mi prišli zabalené v bublinkovej obálke a nedošlo k žiadnemu poškodeniu. 


Krém na ruky - Berry Blossom 
Priznám sa Vám, že som vášnivý milovník krémov na ruky. Aktuálne ich mám na stole šesť. Ruky sú niečo na čom si dosť potrpím a preto im venujem veľkú pozornosť. V zime mám vždy suchú kožu a tak sú krémy mojim hrdinom. Avšak, netreba sa o ne starať len v chladnom počasí. Ja si osobne krémujem ruky každý deň. Krém od EOS som si už po prvej aplikácii zamilovala. Prečo? Možno si myslíte, že je maličký a neoplatí sa za tú cenu, ale to je omyl. Zoberme si napríklad krémy značky Neutrogena. Taktiež sú malé, ale robia zázraky. Rovnako je to aj s týmto produktom značky EOS. Na ruky som si dala minimum krému a bohate to stačilo. Potešilo ma aj to, že sa vážne rýchlo vstrebal. Ruky som mala po pár sekundách hebučké a vôbec som ich nemala mastné od krému. A tá vôňa ♥ Krásna, jemná, svieža a nevtieravá. Nemôžem zabudnú na balenie. Som zvyknutá na klasické, čiže nejaká tá tuba s tvrdým plastovým uzáverom. Avšak tento krémik je celý z plastu v peknej baby ružovej farbe, čo hodnotím kladne :) 
Balzam na pery - Blueberry Açaí
Jedny z najznámejších balzamov na pery sú určite tie od značky EOS. Môj úplne prvý je práve  Blueberry Açaí. EOSky som už videla, ale nevenovala som si im nejakú extra pozornosť, až doteraz. Začnem balením, ktoré fascinuje viacerých. Celé je také spratné, maličké a roztomilé. Páči sa pekná modrá farba. Vždy som si myslela, že obal je taký klasický plast, ale nie je. Je jemne pogumovaný, čo je mne sympatické. Po mojej prvej aplikácii balzamu na pery som povedala WAU! Nechápala som čo všetci na nich vidia, ale tento môj je úžasný. Príjemne sa nanáša a na perách pôsobí neskutočne ľahučko. Aj z vôni tohto malého zázraku som bola unesená. Bola totiž cítiť už cez obal. Vôňa čučoriedok ma fakt dostala ♥


Ak ste už niekedy zvažovali kúpu produktov značky EOS, tak určite neváhajte a navštívte stránku eobalzam

Máte nejaké skúsenosti so spomínanou značkou? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

PS: Stále máte možnosť zapojiť sa do giveaway
xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

 1. EOS som ešte nemala možnosť vyskúšať, ale dúfam, že sa mi niekedy podarí si ho už konečne kúpiť pretože som naň počula len pozitívne ohlasy!!
  ... Všetko najlepšie :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Produkty stoja za vyskúšanie :)

   Ďakujem krásne ♥

   Odstrániť