utorok 19. mája 2015

Recenzia - L'Oréal: Sunkiss JELLY

Vitajte pri novom článku! Dnešný teplý slnečný deň ma donútil napísať recenziu na horúcu novinku na vlasy Sunkiss JELLY značky L'Oréal Paris. 

Slnkom pobozkané vlasy? Tie by určite chcela nie jedna z nás. Značka L'Oréal prišla s novinkou, vďaka ktorej by naše vlasy mali vyzerať, ako keby sme strávili dni na slniečku. Ja osobne si vlasy nefarbím a okrem pravidelného strihania končekov s nimi veľké zmeny nerobím. Avšak som sa rozhodla, že by som len predsa niečo mohla skúsiť. Gél na vlasy Sunkiss JELLY Vám vaše vlasy postupne zosvetlí, nie je vhodný na farbené vlasy a je bez amoniaku. Taktiež by som ho nemali používať ani tmavovlásky, čo ja som.  Našla som však recenzie, v ktorých tento gél použili aj baby, ktoré nemajú svetlé vlasy, tak som sa to rozhodla vyskúšať. 


Aplikácia: Priesvitný gél si aplikujte do suchých vlasov tak, že ho naneste na končeky, celé vlasy.. Podľa toho kde ich chcete mať zosvetlené. Nechajte ho chvíľu pôsobiť a potom vlasy vyfénujte, alebo nechajte uschnúť na slnku. Gél neoplachujte! O dva dni postup môžete znova zopakovať. Pokračujte tak dovtedy, dokiaľ nebudú vlasy podľa vašich predstáv. 

Cena: V DM drogérii som prípravok kúpila okolo 4,60€.

Moje dojmy: Keďže sú moje vlasy tmavohnedé, tak mi to nechytilo až tak ako svetlovláskam, ale rozdiel vidno. Ja som už gél použila trikrát, ale určite ho ešte budem aplikovať. Podľa vašej prirodzenej farby vlasov máte na výber z troch odtieňov. Myslím si, že to treba vyskúšať. Po tej prvej aplikácii to až tak nie je vidno, takže ak sa Vám to nebude páčiť, nebudete ďalej pokračovať. 


Nedávam Vám porovnanie fotky vlasov, pretože to nie je dobre vidno. Najlepšie si tie zosvetlené časti všimnete na dennom svetle. 
Na fotke si môžete všimnúť svetlejšie pramienky, ktoré som dosiahla práve týmto gélom.


Vyskúšali by ste tento zázrak na vlasy? Prípadne máte s ním nejakú skúsenosť? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.

PS: Môžete ma sledovať na INSTAGRAM

xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára