streda 6. mája 2015

Móda z MET Gala 2015

Ahojte slečny. Určite všetky viete, že sa konala jedna z najznámejších módnych akcií roka a to MET Gala 2015. Verím, že nie som sama a aj vy ste sa tešili aké nádherné kúsky na červenom koberci  celebrity predvedú. Tohtoročná téma bola China - Through the Looking Glass. 

Najlepšie oblečené celebrity
(podľa mňa)

Jessica Alba
O Jessice je už dlhšie známe, že má úžasný vkus. Ja som zástancom toho, že v jednoduchosti je krása, čo sa opäť potvrdilo. Jessica v šatách od Kenzo a svojim úsmevom na červenom koberci žiarila. 


Bee Shaffer
Pri prezeraní fotiek z MET Gala ma taktiež zaujali šaty, ktoré mala na sebe Bee Shaffer. Nádherné šaty s kvetinovou potlačou a jemnou vizážou Bee veľmi pristali.


Selena Gomez
Keďže je Selena môj idol, vždy sa teším aký kúsok predvedie. Tentokrát ma opäť nesklamala a predviedla sa v krásnych bielych šatách z dielne Very Wang. Musím dodať, že sa mi neskutočne páči kvetinová aplikácia vo vlasoch.


Sofia Vergara
Krásne biele šaty s aplikáciu pôsobia nežne, no zároveň žensky. Herečka patrí rozhodne medzi moje favoritky :)


Vanessa Hudgens
Tieto šaty a celkový look Vanesse veľmi pristanú. Pôsobí na mňa tak príjemne dievčensky. 


Zendaya
Mladá, krásna a talentovaná. Herečka a speváčka mi svojim outfitom vyrazila dych. Medzi moju najlepšie oblečenú celebritu večera patrí práve ona ♥


Najhoršie oblečené celebrity
(podľa mňa)

Rihanna
Všetci sú z nej na mäkko, no mne sa absolútne nepáčila. Ani neviem čo mám povedať. Pre mňa je to jedna veľká žltá katastrofa, hah.


Sarah Jessica Parker
Sarah je považovaná za jednu z módnych ikon, no mne to tak nepripadalo na MET Gala. Samotné šaty sa mi ako tak páčia, ale tá koruna na hlave, alebo čo to vlastne je, mi tam neskutočne prekáža.


Beyonce
Neukameňujte ma prosím, ak Vám poviem, že ma neokúzlila kráľovná B, tak ako polovicu sveta. Neviem si pomôcť, ale zo šiat nie som paf a ten cop by som jej najradšej rozpustila.


Ktorá celebrita sa Vám páčila najviac? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

xoxo, Sima ♥

1 komentár: