sobota 23. mája 2015

Čo robiť v upršanom počasí?

Zdravím Vás dámy. Mnohé z nás by sa určite potešili peknému slnečnému víkendu, ale posledné dni nám to nejako nepraje. Práve preto som sa rozhodla, že dnešný článok sa bude týkať práve aktivít, ktoré zvyknem robiť napríklad ja, keď je takéto upršané počasie.

1. Stráviť čas so svojou rodinou
Cez týždeň majú nie len naši rodičia, ale aj my isté povinnosti. Práve preto je skvelé stráviť nejaký čas so svojou rodinou, čo sa netýka len upršaného dňa. Pozrieť si nejaký film, či zahrať si spoločenskú hru môže byť zábava :)

2. Filmy a seriály
Keď je vonku tak škaredo ako dnes, rada si pozriem nejaký film. Najradšej mám komédie, či romantické filmy, ktoré mi hneď zlepšia náladu. Určite odporúčam S láskou, Rosie, Monte Carlo, The DUFF, alebo nejakú rozprávku ako Frozen

Čo sa týka seriálov, zbožňujem The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, či Gossip Girl. Ak však uprednostňujete seriály, ktoré majú menej sérii, tak The Carrie Diaries a The Fosters budú pre Vás skvelou voľbou. 

3. Zájsť si niekam sadnúť
Trošku dažďa ešte nikdy nikoho nezabilo. Prejsť pár krokov do cukrárne, kaviarne, alebo čajovne a pokecať si s kamoškami je tiež dobre využitý čas.

4. Dobrá kniha a teplý čaj
Ľahnúť si na posteľ, zabaliť sa do deky, popíjať teplý čaj a čítať knihu je priam zážitok. Ja osobne odporúčam knižku Girl Online od Zoe Sugg. Príjemná dievčenská oddychovka, od ktorej sa neviete odtrhnúť. Len pre zaujímavosť, nájdete ju už aj v slovenskom a českom jazyku ;)

5. Domáce SPA
 Cez zlé počasie si môžeme dopriať príjemnú teplú kúpeľ, starostlivosť o našu pleť či vlasy, nalakovať si nechty, masku na tvár... 

Ako trávite takéto dni vy? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári :)
Pár fotiek z môjho dnešného dňa môžete nájsť na mojom Instagrame (klik TU!)

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil. Užite si zvyšok víkendu.

xoxo, Sima ♥

4 komentáre: