nedeľa 5. apríla 2015

Recenzia - Baby Lips Electro

Ahojte. Vítam Vás pri sľúbenom článku, ktorý sa bude týkať balzamov Baby Lips od Maybelline, konkrétne kolekcie Electro. 


Balenie - Balzamy sa mi balením veľmi páčia. Čierny podklad a písmo výraznými neónovými farbami mi lichotia. Ako som už raz spomínala, balenie je pevnejšie ako pri balzamoch Love Lips od Dermacol. Jeden balzam mi už aj spadol a nepoškodil sa obal ani vnútro. 

Farba - Na prvý pohľad sa zdá, že Baby Lips budú farbou veľmi výrazné. Oproti predchádzajúcej kolekcii sú farby predsa len výraznejšie, ale nebojte sa, na perách vyzerajú úžasne. Odtieň STRIKE A ROSE je príjemná korálová farba, ktorá sa mne osobne veľmi páči. Na perách pôsobí pekne prirodzene. Odtieň BERRY BOMB som si hneď zamilovala. V minulej základnej kolekcii k nám nedošiel odtieň grape vine, no tento ho dokonale nahradil. Aj keď som spomínaný grape vine nemala na perách, videla som ho len vo videách a na fotkách, vyzerá vážne podobne tomuto z rady Electro.

Vôňa - Baby Lips ma ani teraz nesklamali. Oba balzamy voňajú úplne božsky! 

Výdrž a hydratácia - Keďže sa nebavíme o rúžoch, ale stále len o balzamoch, podľa môjho názoru baby lips vydržia na perách tak primerane. To je však u každého individuálne. Záleží to od toho koľko vrstiev si dáte, či pijete a jete... Čo sa týka hydratácie, tak ja osobne nemávam popraskané pery, takže neviem povedať na koľko sú baby lips v tomto dobré. Avšak, na lyžiarskom som používala len balzam od Maybelline a pery sa mi vôbec nepopraskali. 
Aké máte skúsenosti s Baby Lips vy? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešná recenzia páčila.

PS: Sledovať ma môžete na -  FACEBOOK

xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

  1. Už aj ja si na ne brúsim zuby, som rada že títo kolekcia došla už aj na slovensko :) Strike a Rose vyzerá fakt krásne, to bude asi môj vyvolený :D
    LifeAsIva
    ♥GIVEAWAY♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pekný článok. Som veľmi rada, že sa dostali aj k nám. Brúsim si zuby na ten Strike a Rose :) ♥

    OdpovedaťOdstrániť