štvrtok 30. apríla 2015

April Favorites - 2015

Ahojte a zároveň vitajte pri dnešnom článku. Dnes máme posledný aprílový deň a práve preto Vám predstavím mojich aprílových favoritov. Mám pre Vás ešte jedno malé prekvapenie, ktoré sa dozviete na konci článku.


S príchodom jari prichádzajú aj nalakované nechty s krásnymi živými farbami. Novinkou od Essence sú laky z gélovým efektom. Do zbierky mi jeden pribudol a to v odtieni 09 #lucky. Som s ním spokojná a musím povedať, že vydrží dlhšie ako klasický lak od tejto značky. 
TIP: Aktuálne ho majú ako darček k časopisu JOY! 


Make-up od Maybelline som Vám podrobnejšie opísala v recenzii, ktorú si môžete prečítať TU!


Šampón na vlasy od SYOSS je asi mojim najväčším favoritom tohto mesiaca. Ak sa chcete zbaviť rýchlo lupín určite po ňom siahnite. Mne osobne vyhovuje viac ako Head & Shoulders. Veľké plus je aj to, že skvelo vonia a vlasy sa pomalšie mastnejú. 


Ďalším produktom je balzam Baby Lips, o ktorom si viac môžete prečítať TU! 


Ja ako veľký maniak na krémy na ruky som objavila moju novú "lásku" ♥
Je ňou krém od značky Oriflame z rady Milk & Honey, ktorý je absolútne top! Nielenže má pekné zlaté balenie a skvelo vonia, ale taktiež ruky dokonale hydratuje. Som s ním nadmieru spokojná.


A to veľké prekvapenie je...
Na Slovensko dorazila podkladová báza Baby Skin od Maybelline. Dnes som ju zbadala v 101 drogérii a neodolala som jej. Čoskoro bude na blogu aj recenzia!


Aké produkty ste používali tento mesiac najčastejšie vy? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Prajem Vám príjemné prežitie predĺženého víkendu.

PS: Môžete ma nájsť aj na: FACEBOOK

xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára