piatok 27. februára 2015

Recenzia - Očné tiene LUXE - Avon

Ahojte dievčatá. Ku koncu školského/prázdninového týždňa prichádzam s novou recenziou, ktorá sa bude týkať očných tieňov od Avonu. Vzhľad - Tiene sa mi z tejto stránky veľmi páčia. Tým, že obal je zlatej farby, tak pôsobia luxusne, hah. Taktiež som vďačná za zrkadlo, ktoré je súčasťou tejto palety (odtieň "purple smokes")

Pigmentácia - S intenzitou farieb som veľmi spokojná. Na fotke môžete vidieť najbledší odtieň. Vyzerá ako klasický biely, ale v skutočnosti je s takým jemným nádychom modrej, čo sa mi na ňom páči. Výdrž - Pod očné tiene používam vždy podkladovú bázu, s ktorou mi aj tieto tiene vydržali na očiach celý deň. Samozrejme, že k večeru už nevyzerali tak ako hneď po aplikácií, ale to sa týka asi každých tieňov. Každopádne, farba sa mi nehromadí v záhyboch, čo ma veľmi teší, pretože to neviem povedať o všetkých očných tieňoch. 

Spokojnosť - Ak mám byť úprimná, čakala som, že z nich budem sklamaná. Možno je to tým, že mám jeden lak od tejto značky a nie som s ním absolútne spokojná, čo sa práve o týchto tieňoch nedá povedať. Od balenia až po kombináciu farieb mi absolútne vyhovujú. 

Ktoré očné tiene máte najradšej? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári. 
Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.

Môžete ma sledovať na: INSTAGRAM

xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára