sobota 3. januára 2015

Recenzia - L'Oréal Paris: Blake's Pure Red

Pekný sobotňajší večer prajem všetkým. Zároveň Vás zdravím pri prvom článku v novom roku. Hneď na začiatok Vám chcem popriať do roku 2015 všetko dobré, hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky :)

Dnešná recenzia sa bude týkať rúžu od značky L'Oréal Paris z kolekcie Exclusive Pure Reds. Konkrétne sa bude týkať rúžu od Blake Lively, ktorá je známa hlavne ako Serena zo seriálu Gossip Girl.

Po tomto rúži som doslova pátrala. Videla som ho v DM-ke a hneď mi padol do oka, ale jeho kúpou som si nebola istá. Avšak na internete boli naň len pozitívne ohlasy a rozhodla som sa, že ho musím mať. Poviem Vám pravdu. Bola som v troch Fann parfumériách, v dvoch 101 drogériách, v dvoch DM-kach no nikde ho nemali. Až na úplný koniec som ho našla v jednej z  DM drogérií na konci mesta. Vtedy ma tiež chytila menšia panika. Za testerom sa nenachádzal ani jeden rúž. Našťastie bol ukrytí  v rade červených rúžov inej herečky. A teraz k samotnej recenzii...

Balenie - Mne osobne sa veľmi páči kombinácie zlatej a čiernej. Myslím si, že balenie vyzerá veľmi luxusne. 

Konzistencia a vôňa - Je to môj prvý matný rúž a musím povedať, že sa vážne skvelo rozotiera. S konzistenciu som veľmi spokojná. Čo sa týka vône, je to taká príjemná typická vôňa rúžu.

Výdrž - Lepšiu som ešte nezažila. Jedla som, pila som a rúž mi vydržal ozaj skoro celý deň. 

Farba - Je to taká výraznejšia červená, ale stále decentná. Do chladných dní absolútne dokonalá.

Cena - Keďže som si ho kupovala dnes, tak si cenu dobre pamätám. Rúž stál 8,29 €. Bol drahší, ale kúpu neľutujem, pretože je to asi najkvalitnejší rúž aký mám a som s ním nadmieru spokojná.
Máte aj vy nejaký rúž z tejto kolekcie, alebo uvažujete nad jeho kúpou? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára