piatok 16. januára 2015

Mini haul

Ahojte, ahojte a ahojte. Ani si neviete predstaviť, aká som šťastná, že je konečne piatok. Týždeň plný skúšaní a testov je už za mnou. Avšak, určite čaká aj Vás ďalší týždeň takisto nabitý školskými písomkami a pod. Neviem sa dočkať tých polročných - jednodňových prázdnin, hah.

Po skoro dvoch týždňoch Vám prinášam článok, ktorý bude o mojich nových kozmetických miláčikoch, ktorí pribudli v posledných dňoch do mojej zbierky :)

V chladných dňoch neviem existovať bez krému na ruky. Vyskúšala som už všelijaké možné značky, ale nič nepomáha na moju extrémne suchú pokožku tak, ako krém od Neutrogeny. Odporúčam všetkými desiatimi.


Medzi mojich najväčších favoritov rozhodne patrí červený rúž od L'Oréal z kolekcie Pure Reds. Recenziu na rúž v odtieni Blake nájdete TU!


Korektor určite nesmie chýbať v mojej kozmetickej taštičke. Konkrétne tento od značky Dermacol som vyskúšala pri kamarátke v lete, a už vtedy sa mi hrozne zapáčil. Kúpila som si ho len pred pár dňami, ale som s ním nadmieru spokojná. Určite jeden z najlepších korektorov aký som kedy mala. 


Som veľká milovníčka BB-krémov a preto do mojej zbierky pribudol ďalší. Keďže sa mi pleť v posledných mesiacoch veľmi zlepšila, make-up už vôbec nepoužívam. S týmto BB-krémom som veľmi spokojná, avšak jediné čo mi vadí, je to, že nie je taký tekutý ako som bola zvyknutá. To je však len malé mínus odo mňa pre tento produkt od Rimmel. 


V drogérii som si hľadala nejakú tonizačnú vodu a práve táto od Essence mi padla do oka. Ani neviem čo by som k nej mala povedať. Používam ju krátko, takže Vám neviem povedať, či vidno na mojej pleti nejaký výsledok jej používania, ale zatiaľ mi vyhovuje. 


Mánii matných nechtov som prepadla aj ja. Chcela som proste nejaký matný lak, ale nikde som žiadny nevidela. Moja úžasná kamarátka Miška ma hneď informovala, že v PUPA drogérii sa kolekcia matných lakov nachádza. Rozhodovala som sa nad odtieňom, ale keďže som nemala žiaden tmavší modrý lak, tak som siahla práve po tomto. 


To je odo mňa na dnes všetko. Určite mi nezabudnite do komentára napísať, aký ste mali týždeň vy. Ja si to s radosťou prečítam. 

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil. Prajem Vám príjemné prežitie víkendu.
xxx, Sima ♥

PS: Nezabudnite, že ma môžete sledovať na Instagrame a Facebooku

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára