pondelok 8. decembra 2014

Rozhovor s nákupnou maniačkou a blogerkou Rebekou

Zdravím Vás. Pondelky neznášam úplne najviac, ale dnešný je skvelý. Hodiny v škole mi išli síce neskutočne pomaly, ale hneď ako som uvidela, že mi prišiel mail od Rebeky, veľmi som sa potešila a spravilo mi to dobrú náladu :)

 Môj ďalší rozhovor je s úžasnou blogerkou Rebekou, ktorej módne znalosti ste si mohli všimnúť v šou Nákupné maniačky. Mladá 21-ročná študentka a blogerka, pochádzajúca z Košíc má za sebou účasť nie len v spomínanej šou televízie Wau, ale aj spoluprácu s  Converse, L´Oréal, či KappAhl. Aby toho nebolo málo, objavila sa aj vo vydaní slovenské magazínu Eva.
Jej blog môžete navštíviť kliknutím TU!

1. Prečo si sa rozhodla blogovať, aké boli tvoje začiatky?
- Chcela som robiť to, čo som už dlhšie sledovala na zahraničných blogoch a preto som sa rozhodla to skúsiť. Začiatky neboli práve najplodnejšie, pridávala som tak dva články za mesiac, a neskôr sa to postupne rozbehlo.

2. Máš nejaký blogerský sen?
-  Nad tým som až tak neuvažovala, ale sny sa mi plnia za obehu, som vďačná za každú spoluprácu a príležitosť. Možno by som raz chcela byť na titulnej stránke časopisu, haha :D.

3. Musím povedať, že máš úplne úžasný štýl. Máš nejaký vzor? Kto je tvojou módnou ikonou?
- Ďakujem veľmi pekne. Jeden konkrétny vzor nemám, ale páči sa mi Eleonora Carisi, Olivia Palermo a Mira Duma.

4. Keby si mohla definovať svoj štýl 3 slovami, aké by to boli? 
- Uvoľnený, kontrastný...homeless so štipkou luxusu :D. Ale táto definícia je veľmi vtipná.

5. V ktorých obchodoch najradšej nakupuješ? 
- Ja nerada nakupujem, to sa vie :D. Ale z obchodov mám rada Lindex, H&M, v C&A sa tiež dajú nájsť skvelé veci. Inak mám rada značky Eleven Paris, Company&Co., z topánok Converse a Nike. A v Bati majú teraz tiež krásne modely.

6. Máš nejaký obľúbený kúsok, ktorý by si za nič na svete nevymenila? 
- Áno, milujem svoje Michael Kors hodinky a Ray Ban Clubmaster okuliare.

7. Nakupuješ častejšie online, alebo klasicky v obchodoch?
- Skôr online, milujem ten pocit, keď mi príde balík poštou alebo kuriérom. A je to aj pohodlnejšie.

8. Ako vnímaš tvoju účasť v Nákupných maniačkach?
- Ja ju vnímam pozitívne. Natáčanie som si užila, stretla som skvelých ľudí a niečo som sa naučila. Vždy sa snažím vo všetkom nájsť hlavne to dobré, takže v tomto prípade tiež. A klady určite prevyšujú zápory, pokojne by som išla znova.

9. Aký to bol pocit vidieť sa v televízii? Čo na to hovorili rodičia a kamaráti?
- Vidieť sa bolo v pohode, ale počuť sa bol šok. Svoj hlas totiž počuješ inak keď rozprávaš a inak, keď sa počuješ v rádiu či v televízii. Rodičia aj kamaráti pozerali celý týždeň a podporovali ma.

10. Stalo sa ti, že ťa ľudia na ulici spoznali? 
- Áno stalo sa mi to, ale nebola som na to pripravená :D. Predsa len, nie som žiadna celebrita a nepočítala som s tým. Reakcie boli pozitívne, ľudia veselí, takže ma to nabilo energiou a radosťou.

11. Všimla som si, že okrem štýlu, máš na blogu aj články o kozmetike. Ktoré kozmetické značky a výrobky máš najradšej?
- Najradšej mám Maybelline, majú bezkonkurenčné rúže, a aj korektory mám rada. Teraz som objavila značku Make up Revolution a bez ich paletky na obočie si už neviem predstaviť deň. Odličujem sa La-Roche Posay alebo Mixou, sú výborné.

12. Čo by si odkázala začínajúcim blogerkám?
- Nech sa nedajú odradiť, začiatky sú vždy ťažké. Nech to robia v prvom rade pre seba a pre svoju radosť, ale kvalitne, tak, aby sa im články páčili aj o rok-dva. A prajem im veľa šťastia a nápadov :).Rebeke veľmi pekne ďakujem za poskytnutie rozhovoru ♥

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára