sobota 13. decembra 2014

Christmas Time ♥

Ahojte, pekný sobotňajší večer prajem. Už len jedenásť dní a máme tu Vianoce. Neviem uveriť tomu, že už len jeden týždeň v škole a konečne sú prázdniny. 

Ak by som mala povedať, ktorý čas v roku mám najradšej, bez váhania poviem Vianoce. Nie sú len o darčekoch, ale hlavne o tom, že sme všetci spolu a panuje medzi nami skvelá atmosféra. Je úžasné chodiť po uliciach mesta a vidieť všade krásnu vianočnú výzdobu.


Čo mám na Vianociach najradšej? Úplne všetko! Atmosféru, výzdobu, koláče, sviečky, vianočné filmy a pesničky... Je toho neskutočne veľa. Pre mňa sú tieto dni jedny z najkrajších dní v roku. Užívam si to, že som doma s rodinou a keď leňoším pred televízorom a napchávam sa koláčmi, tak vidím ako svieti vianočný stromček. 


Viac sa ani nebudem rozpisovať, pretože všetko nájdete v mojom videu s názvom Christmas Tag.Mimochodom, táto vôňa od Yankee Candle je na Vianoce úplne dokonalá! ♥


Čo máte na Vianociach najradšej? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.
Prajem Vám príjemný zvyšok víkendu.

xoxo, Sima ♥

1 komentár:

  1. Miluju se procházet Starým Městem (Praha). Jasně, všude samý turista, ale ta výzdoba a památky jsou prostě dokonalé a úchvatné! Miluju sednout si na okno s kakaem a knížkou (ouk, to jsem ještě nezkoušela, ale who cares). Vánoce taky dělají zimu méně depresivní, zimu moc ráda nemám, už kvůli depresím.
    Marky > little-me.blog.cz

    OdpovedaťOdstrániť