sobota 15. novembra 2014

New chapter of my life

Ahojte. Všetci podľa nadpisu už asi tušíte, že sa stalo v mojom živote niečo, čo sa nedeje každý deň. Je to tak. Nebudem to zbytočne naťahovať, a pôjdem rovno k veci. Koncom októbra sme sa presťahovali, zmenila som školu, mesto... Všetko je teraz iné a zároveň ťažké. V júni som dokončila základnú školu a v septembri nastúpila na gymnázium. Avšak je samozrejmé, že keď sme sa presťahovali, prestúpila som na ďalšie gymnázium. Zatiaľ mám za sebou len dva týždne v novej škole. Moje pocity sú stále zmiešané. Všade okolo mňa sú noví ľudia, noví spolužiaci, učitelia... V živote teenegera je to dosť veľká zmena. Úprimne, na sťahovanie som sa celkom tešila. Po základnej sme sa aj tak všetci vydali vlastnou cestou. Na gymnáziu som si však našla skvelých priateľov, ktorých som aj po takej krátkej chvíli nechcela stratiť. Samozrejme, že to sa týkalo aj mojich starých priateľov. Kto by chcel opustiť ľudí, na ktorých Vám záleží?! Som rada, že žijeme v dobe plnej výdobytkov modernej techniky a tak môžem s ľuďmi, ktorých mám neskutočne rada komunikovať. Je pravda, že to ani zďaleka nie je také, ako keď máte vašich blízkych na blízku. Samozrejme, nemôžem brať všetko čierne. Všetko však potrebuje svoj čas. Verím, že do môjho života vstúpia ľudia, ktorí mi budú spestrovať život, s ktorými sa budem smiať, vytvárať spomienky, ktorých budem ľúbiť, a na ktorých sa budem môcť spoľahnúť. 
Čo som Vám týmto článkom chcela povedať? Chcela som vám aspoň z časti povedať, čo sa v mojom živote deje. Uľavilo sa mi, že som mohla svoje pocity napísať. 

"V živote nie je nič samozrejmosťou. Okrem zmeny"

Chceli by ste viac takýchto článkov? Stala sa vo vašom živote nejaká zásadná zmena? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Pevne dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil ♥

Instagram (klik TU!)

6 komentárov:

 1. Sima prajem vela šťastia a drž sa ! :) :*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aj ja ti prajem veľa štastia a netreba sa báť časom si najdeš určite skvelých kamarátov.
  Ak sa smiem spýtať kam chodiš teraz na školu?:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem veľmi pekne :) Aktuálne chodím na Gymnázium B.S.Timravy v Lučenci :)

   Odstrániť
 3. já bych se třebas přála odstěhovat, ale kdo ví, jaké by to bylo, když by na to fat přišlo :) Přeji Ti hodně štěstí v nové škole, nové kamarády, kteří budou aspoň z poloviny tak skvělí jako ti staří :)
  franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť