utorok 9. septembra 2014

Recenzia - Gosh: Kiss me!

Ahojte dievčatá. Hneď na úvod sa Vám chcem ospravedlniť, že v poslednej dobe nepribudol na blogu žiaden článok. Keďže sa začala škola, tak aj toho času je menej. Dnešný článok bude opäť recenzia na výrobok od značky GOSH. Jedná sa o balzam na pery "Kiss me"


Balzam mi pripomína maslá na pery od Astor. Taktiež hydratuje ako balzam a farbí ako rúž. Kolekcia Kiss me! obsahuje šesť rôznych odtieňov. Ja osobne mám balzam v odtieni 04 - Sweet Kiss. Je to taká sýtejšia ružová farba. Balzam Vám od otvorenia vydrží až 36 mesiacov, čo je podľa mňa skvelá doba. Jeho cena je 7€. Ja osobne som s produktmi tejto značky veľmi spokojná, čo platí aj o tomto výrobku. Na balzam má vážne dlhú výdrž. Nezišiel mi, ani keď som jedla a pila. Samozrejme, že farba už neostala taká ako hneď po nanesení. Nezabúdajme, že stále je však reč len o balzame a nie rúži. 


Na e-shope Fann parfumérie je k balzamu takýto popis:

"Príťažlivosť pier dosahuje nové rozmery. Balzam na pery v sýtych farbách sa nanáša na pery ľahko ako lahodný lesk, no jeho efekt na zmysly je omnoho vláčnejší a bohatší. Hydratačný balzam na pery v plných farbách s hydratačným pôsobením a žiarivým povrchom. Rozmaznávajte svoje pery jeho pokrokovou gélovou textúrou a objavte nové pravidlá farebných pier. Odolnosť a hydratáciu pier zvyšuje fytoskvalén, ktorý tvorí významnú časť zloženia balzamu. Skvalén je prirodzenou súčasťou lipidov v pleti. Doplnenie takmer identickej prírodnej zložky pomáha k zachovaniu optimálnej hydratácie obzvlášť suchej a citlivej pleti. Predpona fyto- označuje, že skvalén použitý v balzame má čistý rastlinný pôvod - pochádza z olivového oleja."


Máte nejaké skúsenosti s balzamami Kiss Me, alebo rúžmi od Gosh? Budem rada, ak mi vašu odpoveď zanecháte v komentári :)

Chcem Vám pripomenúť, že stále sa môžete zapojiť do Giveaway (klik TU!)

Dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára