pondelok 1. septembra 2014

Recenzia - GOSH: CC cream

Ahojte baby. Prvým septembrovým článkom bude recenzia na CC cream od značky GOSH. V piatok som bola vo FAnn-ku, kde som si tento CC cream zakúpila na odporúčanie predavačky. Takže bez zbytočných rečí poďme na to.

Ja osobne veľmi obľubujem BB krémy. Make-upy používam, len keď mám vážne zlú pleť. CC krémy sú podobné ako BB krémy, len majú vyššiu kryciu schopnosť. Musím Vám povedať, že tento od GOSH je neskutočne skvelý. Vydrží vážne dlho a má skvelú kryciu schopnosť."Pleti ponúka päť účinkov v jednoduchom kroku. CC Cream rozjasňuje pleť, poskytuje jej ľahké krytie a zjednocuje jej tón. Dodáva pleti hydratáciu s ochranným faktorom SPF 10."
Jeho cena bola 12,50€. Možno sa Vám zdá, že bol drahší, ale raz som si kúpila BB cream od Dermacolu, ktorý bol lacnejší, ale nebola som s ním absolútne spokojná. Vychádzali z neho také čudné farebné pásiky, bol to ako mix rôznych odtieňov. Proste, bola som oranžová ako mrkva, hah. 

Používate nejaký CC cream, alebo BB cream? Aké máte s nimi skúsenosti? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.

Dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil. Už zajtra sa môžete tešiť na ďalšiu recenziu.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára