utorok 19. augusta 2014

Recenzia - Pupa: Lasting Color Gel

Ahojte. Presne po týždni som sa rozhodla pridať na blog nový článok. Dlhšie som rozmýšľala o čom bude, no nakoniec som sa rozhodla pre recenziu na môj najnovší lak na nechty. Jedná sa o lak "Lasting Color Gel" od značky PUPA.


O lakoch značky PUPA som sa dozvedela od kamarátky, ktorá si ich veľmi chváli. Rozhodla som sa, že ich skúsim teda aj ja. Dlho som sa rozhodovala aký odtieň si zakúpim, pretože PUPA má široký výber. Nakoniec som si vybrala ružový - odtieň 016.


Lak som si úplne zamilovala. Krásna, výrazná farba. Odporúča sa naniesť dve vrstvy, no mne jedna úplne stačí. Perfektne kryje a dlho vydrží. Ja ho mám na nechtoch už tretí deň spolu s ozdobným priesvitným lakom, a vôbec mi nejde dole, neodlupuje sa a pod. Taktiež mi vyhovuje hrubší štetček. Lak stál okolo 4€, avšak cena normálnych lakov sa pohybuje okolo 2€. 


Musím Vám povedať, že s lakom som nadmieru spokojná. Pri budúcej návšteve si určite zakúpim ďalší :)Máte nejaké skúsenosti s lakmi tejto značky? Aký najbližší článok by ste chceli na blogu vidieť? Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.
xoxo, Sima ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára