utorok 26. augusta 2014

August Favorites!

Ahojte. Tento mesiac som Vám sľubovala nové video, ale keďže počasie nie je také, aké som si ho predstavovala, tak som sa rozhodla, že August Favorites spravím len ako článok. Dúfam, že Vám to nevadí, a že sa Vám dnešný článok bude páčiť.


Tento mesiac som najčastejšie využívala make-up od L'Oreál a podkladovú bázu pod make-up od Rimmel.


Veľmi som si obľúbila paletku očných tieňov od Manhattan a vodeodolnú špirálu od Maybelline.


Musím Vám povedať, že tiene mi vydržali na očiach celý deň ( s použitím podkladovej bázy od Essence)


Medzi mojich augustových favoritov patrí aj bronzér od NYC a púder od Maybelline.


Tieto dve ružové vecičky sú úplne úžasné. Lak na nechty od PUPA, ktorý si neviem vynachváliť. Maličký lesk na pery od Essence som si veľmi obľúbila. Mám ho už dlhšie, ale teraz som ho využívala najčastejšie. Vyhovuje mi jeho veľkosť, pretože sa zmestí všade. Taktiež vyzerá krásne na perách a skvelo vonia. Musela som si ho kúpiť už len preto, že sa volá "berry cupcake" ♥


Aby nebol celý článok len o kozmetike, tak bude kúsok aj o jedle, hah. Aj keď to vonku tak nevyzerá, stále je leto, ku ktorému patria nanuky a zmrzliny. Môj najobľúbenejší nanuk je Nogger Choc :3


V tomto mesiaci som si taktiež pochutnávala na šalátoch. Avšak najväčším favoritom je Cézar šalát


Bubble tea, bubble tea a bubble tea. Mala som ho len 2x, ale aj tak som si tento čaj od Bubbleology zamilovala ♥


Obľúbená youtuberka - kto iný než Bethany Mota ♥K dnešným augustovým favoritom je to všetko. Chcela by som Vám však pripomenúť, že ma môžete sledovať na:
Facebook (klik TU!)
Instagram (klik TU!)

Taktiež sa Vás chcem opýtať, akých máte augustových favoritov vy. Či už ohľadom kozmetiky, jedla, pesničiek a pod. Budem rada, ak mi Vašu odpoveď zanecháte v komentári.
xoxo, Sima ♥

2 komentáre:

  1. Moje augustové favority sú určite: taktiež lesk od Essence- berry cupcake, riasenka od Maybelline Rocket Volume Express, rúž od Maybelline v odtieni 150 faint for fuchsia z nápojov je to tiež Bubbleology :3 a pesničiek Black Widow od Iggy Azalea a Rita Ora :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Poznám všetky vecičky a sú taktiež skvelé! Ďakujem krásne za komentár ♥

      Odstrániť