nedeľa 22. júna 2014

Nezabúdajte na hydratáciu a ochranu pier

Ahojte dievčatá. Hneď na úvod Vám chcem povedať jedno veľké ĎAKUJEM! Každý deň chodí na môj blog čoraz viac ľudí. Taktiež Vám ďakujem za milučké komentáre, ktoré ma dokážu neskutočne potešiť. Veľmi si to vážim ♥

V piatok sa zatvárajú školské brány a môžeme si začať užívať prázdniny, na ktoré sme sa určite všetci dlho tešili. Ako sa hydratácia a ochrana pier týka tohto článku? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Slnečné lúče sú v letných mesiacoch veľmi intenzívne. Stretávame sa s nimi vonku, pri vode.. Často si na kúpaliskách všímam, že si ľudia natrú telo krémom a podobne, ale na pery nejako zabúdajú. Neviem ako vy, ale u mňa to tak nie je. Vždy si so sebou zoberiem balzám na pery značky Labello, ktorý má SPF 30 a je vodeodolný. 
Hydratácia
Nedávno som od kamarátky dostala narodeninové darčeky. Jedným z nich bol aj balzám na pery od Balea s názvom Juicy Orange. Na tomto balzáme sa mi páči to, že pekne vonia a je maličký. Zmestí sa Vám úplne všade. Na perách pôsobí ľahko a nefarbí, čo mi vyhovuje. Jedinou nevýhodou je aplikácia prstom, avšak len v prípade, že máte dlhé nechty. 
Aký balzám na pery používate v lete najčastejšie vy? Budem rada, ak mi odpoveď zanecháte v komentári.

Dúfam, že sa Vám dnešný článok páčil.

PS: The Beauty World by Sima už aj na Facebooku (klik TU!)

1 komentár:

  1. Presne ten istý balzám od Balei mám aj ja a musím povedať, že úplne úžasná vonia a skvelo hydratuje :)
    Balzámy od Labella mám veľmi rada a mám ich dosť veľa, avšak môj najobľúbenejší je klasický, bezfarebný balzám :)

    OdpovedaťOdstrániť