utorok 4. marca 2014

OSCARS - Najkrajšie róby večera

Ahojte. Svet stále žije jednou z najznámejších udalostí roku - odovzdávanie Oscarov. Poďme sa pozrieť na najkrajšie róby večera.


Lupita Nyong'o

Musím povedať, že herečku síce nepoznám, ale jej šaty sa mi neskutočne páčia. Jemná modrá s jej hnedou farbou pleti vytvárajú dokonalý efekt. Treba uznať že Lupita na červenom koberci doslova žiarila.


Selena Gomez 

Sel sa zúčastnila Vanity Fair Oscar Party. Wow! Vždy keď sa pozriem na túto fotku tak nemám slov. Krásne šaty, jednoduchý účes a make-up spravili zo Seleny princeznú :)


Jennifer Lawrence

Jenniferine šaty na Vanity Oscar Fair Party sa mi páčia viac ako róbu, ktorú zvolila na samotné odovzdávanie. Na týchto šatách sa mi páči strih aj nápaditosť. Taktiež treba uznať, že Jennifer bola nádherná :)


Giuliana Rancic

Kvetinový vrch pôsobí na mňa veľmi milo a jemne, ku ktorému sa presne hodí jednoduchá sukňa. Giuliana týmito šatami rozhodne nič nepokazila.


Penelope Cruz

V jednoduchosti je krása si povedala aj herečka Penelope Cruz, ktorá sa na červenom koberci predviedla v svetlo-ružovej róbe s čiernym "opaskom". Všetko doladila jednoduchým náramkom, čiernou kabelkou a jemnou vizážou. Dúfam, že sa Vám dnešný post páčil. Ktorá celebrita sa Vám na červenom koberci najviac páčila? :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára